Praca

Szukasz
Pracy?

Jeśli jesteś zainteresowany aby być częścią naszego zespołu, dołącz do nas.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertami pracy i przesyłania swoich aplikacji. Jeśli w danym momencie nie ma ofert pracy lub żadna z przedstawionych propozycji nie sprostała Państwa oczekiwaniom lub doświadczeniu prosimy o przesłanie aplikacji dokonując rejestracji CV.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszone są o przesyłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną lub na adres siedziby firmy.Prosimy o zawarcie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro Eko Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul. Kręta 45, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)."

Kariera w Pro Eko PV

Poszukujemy

Instalator modułów fotowoltaicznych

Zadania i obowiązki

  • montaż paneli fotowolaticznych
  • montaż instalcji elektrycznych

Wymóg i kwalifikacje

  • certyfikat instalatora systemów fotowoltaicznych (UDT)
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • umiejętnosc czytania schematów elektrycznych
  • zaangażowanie
  • rzetelność oraz umiejetnosc pracy w zespole

Elektryk z uprawnieniami SEP

  • uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych

Szukasz najlepszych rozwiązań dla Twojego projektu?

Nasi Partnerzy

artykuły fotowoltaiczne
moduły solarne
panele słoneczne
viessman
hipar